انتقال تصویر

انتقال تصویر :

قابلیت انتقال تصویر یکی از مهم ترین نیاز ها و درخواست های مشتری های از سیستم ها نظارت تصویری میباشد.

 

Image result for ANALOG DVR

 

انواع سیستم های انتقال تصویر:

1-انتقال تصویر با روش Valid IP در پهنای باند اینترنت قابلیتی است که در دستگاه های DVR قدیمی وجود داشته و برای راه اندازی این نوع از انتقال تصویر که کاری پیچیده زمان بر و هزینه زاست که در آخر انتقال تصویری با قابلیت اطمینان بالا و کیفیت قابل قبولی را نیز به مشتری ارائه نخواهد داد و در حال حاضر منسوخ شده است.

 

2-انتقال تصویر به وسیله ی اینترانت که مجموعه های مورد نظر با استفاده از یک شبکه ی محلی به هم متصل میشوند و این گونه اطلاعات در سیستم مبدا (مکانی که دوربین مداربسته وجود دارد ) در مقصد (اتاق مونیتورینگ) قابل استفاده است. این روش روشی بسیار حرفه ای و برای مجموعه هایی با تعداد بالایی از دوربین ها و سیستم ها مناسب است و قابلیت اطمینان بالا و دسترسی های فوق العاده ای دارد اما هزینه ی اولیه اولیه و نگهداری بسیار بالایی را تحمیل میکند.

Image result for ‫شبکه اینترانت‬‎

3-ارتباط رادیویی اننتقال تصویر به وسیله ی دیش های رادیویی که مجموعه های مورد نظر با استفاده از یک رادیو محلی به هم متصل میشوند و این گونه اطلاعات در سیستم مبدا (مکانی که دوربین ها وجود دارد ) در مقصد (اتاق مونیتورینگ) قابل استفاده است. این روش روشی حرفه ای و برای مجموعه هایی با تعداد زیادی دوربین در فواصل مختلف و در شرایط مکانی با دسترسی سخت مناسب است و قابلیت اطمینان قابل قبولی دارد و هزینه ی اولیه نسبتا بالایی دارد اما گزینه ای مناسب برای شرایط خاص که دسترسی به اینترنت وجود ندارد است.

 

 

4- نرم افزار های انتقال تصویری برای دستگاه های DVR و NVR  نسل جدید وجود دارد این دستگاه ها به وسیله ی کابل شبکه مودم متصل میشوند و  هر دستگاهی یک کد اختصاصی و یک پنل کاربری مجزایی در فضای ابری (CLOUD) از قبل مشخص شده در کارخانه دستگاه سازنده دارد.سپس با نصب نرم افزار موبایلی و یا ورود به پنل کاربری با استفاده پی سی در سایت مورد نظر میتوان اطلاعات را به وسیله ی اینترنت دریافت کرد و تصاویر و اصوات را دریافت کرده و به کنترل سیستم نظارتی پرداخت.

 

نسخه ی پی سی

نسخه ی موبایلی

 

 

نرم افزار های مختلف انتقال تصویر برای اسمارت فون:

Image result for DVR

 

 

 

در ادامه به معرفی نرم افزار های مختلف انتقال تصویر مناسب برای اسمارت فون ها راپرداخته و آن ها را در اختیار کاربران قرار دهیم.

نرم افزار XMEYE

 

این نرم افزار یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های انتقال تصویر میباشد که قابلیت های فراوانی دارد.

نسخه ی اندرویدی نرم افزارXMEYE

نسخه ی IOS ( ایفون و ایپد) اپلیکیشنXMEYE

 

نرم افزار HDVIS

نرم افزار HDVIS نرم افزاری قدرتمند برای انتقال صوت و تصویر و مونیتورینگ انلاین سیستم ها نظارتی میباشد.

 

برای دانلود نرم افزار کلیک بفرمایید

 

کارشناسان ما در زرین سیستم جهت مشاوره در طراحی نصب و خرید سیستم های حفاظتی نظارتی در خدمت شما هستنند

تماس با ما