هفت راهنمایی برای خرید دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته

نقشه-سیم-کشی-دوربین-مداربسته,نقشه سیم کشی دوربین مداربسته,نقشه دوربین مداربسته,نقشه نصب دوربین مداربسته در ساختمان

مطمئنا به عنوان کسی که تمایل به نصب دوربین مداربسته دارد. اولین مرحله کار شما محاسبه فاکتور دوربین مدار بسته است تا دید کلی نسبت به هزینه های این بخش داشته باشید. برای برآورد این هزینه بهتر است از یک روش استاندارد استفاده کنید:
اطلاعات اولیه برای برآورد قیمت را آماده کنید: اطلاعات اولیه برای برآورد هزینه نصب عبارتند از:

انتخاب و خرید دوربین مدار بسته

اصلی ترین رکن از سیستم نظارت تصویری نوع دوربین مدار بسته مورد استفاده می باشد. با توجه به تعداد و قیمت دوربین مداربسته متوجه خواهید شد درصد کثیری از مبلغ فاکتور مربوط به قیمت دوربین مدار بسته میباشد. این امکان وجود دارد که با توجه به محیط مورد نظر شما از چند نوع مختلف دوربین استفاده شود، مثلا در یک قسمت دوربین ضد آب بولت و در یک قسمت دوربین دام با لنز ثابت.و یا ترکیبی از دوربین های IP و انالوگ و یا انالوگ و AHD با لنز های وریفوکال و یا لنز های باز فیش ای   ضمنا کیفیت بالا و معتبر بودن کمپانی سازنده چیپ و لنز نیز بسیار مهم میباشد.ایا نیاز است که دوربین مداربسته مورد نظر پلاک خوان باشد ؟؟و یا خیر؟؟

 

 

تعداد تقریبی دوربین مدرابسته مورد نیاز

اینکه به چند دوربین مدار بسته در محیط خود احتیاج دارید را می توانید خودتان مشخص میکنید و در صورت لزوم میتواید از یک مشاور کمک بگیرید. قیمت دوربین ها را با هم جمع نموده تا مبلغ دوربین ها را بدست آورید.


انتخاب دستگاه DVR در زمان خرید دوربین مداربسته

تعداد دوربین مداربسته  مشخص کننده این است که به دستگاه دی وی آر چند کاناله احتیاج دارید.

این گونه که اگر مثلاً نیاز به چهار دوربین یا کمتر دارید از یک دستگاه چهار کانال استفاده کنید و اگر به پنج دوربین تا هشت دوربین مدار بسته احتیاج دارید از یک دستگاه هشت کانال استفاده کنید. کیفیت ضبط تصاویر نیز بر قیمت دستگاه دی وی آر موثر میباشد. در نهایت این شما هستید که انتخاب میکنید که دستگاه DVR شما چه دوربین مداربسته با چه تکنولوژی و چند مگاپیکسل را پشتیبانی کند چگونه انتقال تصویری داشته باشد و یا چه  فاصله محل نصب دوربین مداربسته تا دستگاه دی وی آر DVR فاصله دوربین مدار بسته تا دستگاه دی وی آر DVR مشخص میکند چه مقدار و متراژ کابل تصویر احتیاج دارید. هر چه فاصله دوربین ها از دستگاه دی وی آر کمتر باشد به نسبت کابل تصویر استفاده شده کمتر و در نهایت هزینه نیز کاهش پیدا میکند.

لوازم جانبی مورد نیاز دز زمان خرید دوربین مدار بسته

لوازم جانبی دوربین مداربسته عبارتند از کابل تصویر دوربین مدار بسته که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم و بیشتر هزینه جانبی را در بر میگیرد.سایر لوازم جانبی دوربین مدار بسته عبارتند از هاردکابل کانکتور ها و سرفیش ها، یو پی اس و آداپتور دوربین مدار بسته، کاور دوربین مداربسته باکس آداپتور و در صورت لزوم داکت پوششی و لوله فلکسی جهت پوشش کابل تصویر.

Image result for ‫عکس از لوازم جانبی دوربین مداربسته‬‎

هزینه نصب و راه اندازی در زمان خرید دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین مداربسته متناسب با شرکت طرف قرارداد متفاوت میباشد ولی به طور کلی از ۱۵ درصد تا ۲۵ درصد کل مبلغ فاکتور را در بر میگیرد و یا به ازای نصب هر دوربین و یا دستگاه دی وی ار میباشد.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم که در زمان خرید باید بسیار دقت کرد ارائه گارانتی معتبر از فروشنده میباشد کیفیت خدمات پس از فروش دوربین مداربسته و خدمات سیستم بسیار مهم است.

 

با فروشندگان تماس بگیرید

با تماس با فروشندگان اطلاعات خود را در اختیار آنها گذاشته و از آنها قیمت بخواهید. اطلاعات شما می تواند بخش زیادی از هزینه های شما را مشخص کند. فراموش نکنید که در رابطه با هزینه های نصب و از آن مهم تر در مورد نوع خدمات پس از فروش و و گارانتی سیستم پیشنهادی آن مجری اطلاعات کسب کنید.

پس از سوال کردن به صورت تلفنی بهتر است از فروشنده درخواست یک پیش فاکتور هم بکنید تا جزئیات تجیهزات مورد نیاز را به صورت مکتوب نیز داشته باشید.

 

تصمیم خود را بگیرید
بهتر است قبل از گرفتن تصمیم کمی در مورد شرکت های نصب کننده اطلاعات کسب کنید. مخصوصا اگر پروژه شما بزرگ است سابقه شرکت و اطلاعات قابل کسب در مورد آنها بسیار مفید است. در صورت امکان در دفترشرکت حضور پیدا کرده و تصویر دوربین مداربسته و مشخصات سیستم ها را بررسی کنید تا از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید.

پینوشت: زرین سیستم با ربع قرن سابقه در زمینه تولید طراحی اجرا سیستم های حفاظتی نظارتی برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09114435545 تماس حاصل فرمایید و یا برای بازدید حضوری به آدرس: آمل خیابان هراز میدان قائم ضلع شرقی پاساژ قائم نبش اباذر 30 زرین سیستم.

 

یک دیدگاه در “هفت راهنمایی برای خرید دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *