سیستم حفاظتی نظارتی مجتمع های تجاری

Image result for ‫راسته های بازار‬‎

راسته ها و بازارچه ها در ایران عمری به قدمت تاریخ ایران زمین داره

در حال حاضر بسیاری از کسب و کار ها به سمت متمرکز شدن در مجتمع های تجاری پاساژ ها مال ها بازارچه ها هستند این اماکن گاها به صورت اختصاصی در یک زمینه ی خاص فعالیت دارند (مجتمع لباس فروش ها – مجتمع طلا فروش ها – مجتمع برنج فروشان – بنکداران و… ) و یا مجتمعی شامل کسب و کار های متفاوت هستند ( پاساژ ها مال ها و بازارچه ها) در بسیاری از این مجتمع ها سیستم نظارتی پیرامونی و در محیط مشاعات وجود دارد با استفاده از این دوربین های محیطی نگهبان قدرت نظارت بالاتری در آمد و شد ها و وقایع داخل محوطه ایجاد میشود)

Related image

 

اما با این اوصاف هر واحد تجاری بنابر نیاز های خاص آن کسب و کار به  سیستم حفاظتی نظارتی خاص خودش نیاز دارد.سیستمی که بتواند موارد مورد نیاز آن محیط را رفع نماید.

 

Related image

 

نیاز های موجود در مجتمع های تجاری و راه حل آن:

 

در واحد های تجاری که موادی وجود دارد که امکان اشتعال و یا انفجار داشته باشند باید در آن مکان از سیستم اعلان و یا اطفای حریق استفاده نمود.

در واحد های تجاری که احتمال لانه سازی و وجود موش وجود دارد میتوان از سیستم های دفع موش هوشمند استفاده نمود.که با استفاده از ایجاد صوت با فرکانس خاص به دفع موش ها میپردازد.

Image result for RAT IN STORE

در بعضی از واحد های تجاری نیاز به سیستم حفاظتی پیشرفته وجود دارد که در صورت وقوع سرقت بازدارندگی ایجاد کند تابتوان موجبات توقف سرقت را فراهم کند.

Related image

سیستم نظارتی مطلوب است که در یک واحد های تجاری  بتواند بر عمکرد پرسنل – رفتار مشتریان – و رویداد های داخل واحد تجاری احاطه کامل داشته باشد و با استفاده از این دوربین های مداربسته در جای جای واحد تجاری کم ترین نقاط کور را شاهد باشیم.

Image result for ALARM SYSTEM

 

 

این فرایند با مانیتورینگ تصاویر و صداهای محیط و ذخیره ی اطلاعات در هارد دیسک دستگاه و انتقال تصاویر در بستر اینترنت و قابلیت مانیتورینگ از راه دور ممکن میشود.

Image result for cctv system for shop

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *