هزینه ی نصب دوربین مداربسته

هزینه ی نصب دوربین مداربسته

 

Image result for INSTAL SECURITY SYSTEM

 

هزینه ی نصب دوربین مداربسته یک سیستم حرفه ای حفاظتی نظارتی برای اماکن ترکیبی از محصول و خدمات است.

 

همان طور که اطلاع دارید  برای اجرا شدن و داشتن یک سیستم حرفه ای حفاظتی نظارتی برای مکان خود باید قطعات را تهیه و سپس راه اندازی و نصب کرد (در صورتی که سیستم به صور  ت پلاگ اند پلی باشه خود کاربر میتونه نصب کند در صورتی که نیاز به پیمانکار خدماتی دارد کاربر میتواند از پیمانکار های حرفه ای متخصص که مجوز فعالیت دارند استفاده کند و الی هزینه ی نصب دوربین مداربسته جزئی از هزینه های فاکتور است )

 

محصول و قطعات شامل :

دوربین مداربستهدستگاه دزدگیردستگاه مدیریت تصاویر هارد سنسور ها و چشم های الکترونیککابل و اتصالات منبع تغذیه و یو پی اساقلام جانبی است.

Image result for cctv packages

 

خدمات شامل :

طراحی – کابل کشی – سیم اندازی – فلکسی کشی – سوراخ کاری – کانال کشی – داکت کشی – نصب تجهیزات – راه اندازی تجهیزات – آموزش سیستم – انتقال تصویر و راه اندازی و نصب و تهیه و شخصی سازی نرم افزار ها – ارائه بیمه نامه ها  – گارانتی خدمات – گارانتی ویژه محصول – ایاب ذهاب
طراحی : شامل نیاز سنجی – طراحی تجهیزات مورد نیاز برای سیستم مورد نظر – طراحی نوع تکنولوژی و قطعات مورد نیاز برای آن مکان – تعداد و …. ما در زرین سیستم ابتدا بعد از بازدید از هر پروژه امکان سنجی آن پروژه را بررسی میکنیم و با در نظر گرفتن نیاز های مشتری و الزامات نظارتی و حفاظتی که باید رعایت شود سیستم های مختلفی را برای مکان مورد نظر پیشنهاد کرده و به مشتری ارائه میدهیم در نهایت بهینه ترین انتخاب را بنابر شرایط مشتری طراحی میکنیم.
Image result for design security SYSTEM
کابل کشی : معمولا اجزای سیستم های حفاظتی و نظارتی به صورت با سیم هستند (البته گاها نمونه ی بی سیم بعضی از سیستم ها نیز موجود است) و بالطبع باید کابل کشی سیم اندازی کانال کشی را انجام داد معمولا هزینه ی این فرایند ها به صورت متری محاسبه میگردد(مشخصا ممکن است که در یک پروژه به ازای هر دوربین مداربسته و یا چشم الکترونیک کابلی به طول کم تر از 5 متر استفاده شود و از طرفی در پروژه ی دیگری کابلی به طول 500 متر استفاده شود. قاعدتا زمان و انرژی بیشتری برای این خدمت انجام خواهد شد)
Image result for ‫کابل کشی‬‎
 نصب تجهیزات : تهیه نصب و اتصال سیستم ها و راه اندازی و همچنین کالیبره کردن و نصب هر جزء سیستم و تنظیمات اجزای آن سیستم بخش مهمی از کار است که نیاز به علم و تجربه ی بالا دارد که به واسطه ی آن سیستم نظارتی و حفاظتی کارا ایجاد کرد. . قاعدتا هزینه ی نصب دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات شامل این قسمت از خدمات میشود.
Image result for INSTAL SECURITY SYSTEM
راه اندازی تجهیزات : راه اندازی تجهیزات شامل نصب نرم افزار تنظیم تک به تک اجزای سیستم کالیبره کردن اجزاء راه اندازی نرم افزاری و سخت افزاری سیستم

 آموزش سیستم حفاظتی و نظارتی: آموزش و خدمات آموزشی پس از فروش یکی از خدمات بسیار مهم برای یک سیستم نظارتی حفاظتی میباشد. مجری خدمات سیستم های حفاظتی با آموزش حضوری – پشتیبانی آموزشی تلفنی – ایجاد محتوی آموزش مناسب برای سیستم مورد نظر این خدمت را ارائه میکند.
انتقال تصویر :یکی از اولویت های مشتریان دوربین های مداربسته قابلیت کنترل از راه دور و نمایش تصاویر به وسیله ی تلفن هوشمند خود هستند ایجاد این قابلیت در سیستم مورد نظر و همچنین نصب نرم افزار ها و ایجاد لینک ها در سیستم ها جزئی از خدمات ارائه شده به مشتریان میباشد.
ضمن این که ایجاد قابلیت کنترل سیستم حفاظتی به وسیله ی تلفن همراه که در تلفن های همراه در نظر گرفته میشود نیز یکی از خدمات ارائه دهنده سیستم میباشد.

گارانتی دو ساله ی ویژه زرین سیستم

زرین سیستم تلاش دارد پیشرفته ترین و قابل اطمینان ترین و همزمان کاراترین با بهینه ترین هزینه ممکنه را به مشتریان خود ارائه دهد.

از آن جا که ارائه خدمات پس از فروش در صنعت ما یکی از مهم ترین نکات جلب رضایت مشتری میباشد در نتیجه زرین سیستم با ارائه خدمات گارانتی و وارنتی به جلب حداکثری رضایت مشتری بپردازد.( گاها بعضی از شرکت ها و ارائه دهنده ی محصولات نیز هزینه ای بابت گارانتی اخذ می نمایند.)

 

Image result for guarantee

 

شرایط گارانتی ویژه زرین سیستم

  1. تمامی اجزا اعم از دوربین مداربسته سنسور ها دستگاه مرکزی دزدگیر دستگاه مرکزی سانترال دستگاه های پردازش تصویر سیستم های اعلان حریق دارای گارانتی تعویض میباشند،بدین گونه که در صورت خرابی این سیستم ها کارشناسان ما در محل حاضر شده و به تعویض آن سیستم ها و نصب سیستم جایگزین میپردازند.(در صورت موجود نبودن آن دستگاه دستگاهی مشابه با دستگاه نصب شده نصب خواهد شد)
  2. هزینه ی ایاب ذهاب گارانتی در محل مشتری بر عهده مشتری میباشد.
  3. منبع تغذیه دستگاه ها شامل گارانتی تعویض نمیباشد.
  4. خرابی در اثر نوسانات برق شامل گارانتی نمیشود.
  5. هر گونه تغییر و یا تعمیر سیستم ها توسط عامل غیر مجاز گارانتی موجب باطل شدن گارانتی میشود.
  6. خرابی سیستم ها در اثر ریزش آب و یا ضربه،آتش و یا حرارت دهی بالا و حوادث مانند:سیل زلزله رعد و برق و …شامل گارانتی نمیشود.
  7. مهلت گارانتی هارد بنابر زمان درج شده بر روی هارد میباشد.

 

Related image

 

 زرین سیستم 20 درصد از قیمت اقلام مصرفی را به عنوان هزینه ی طراحی تهیه نصب راه اندازی و اجرا آموزش و گارانتی دو ساله ی ویژه زرین سیستم در نظر میگیرد.

 

 

ایاب ذهاب: از آن جا که تمامی ارائه های خدمات سیستم های حفاظتی و نظارتی خارج از دفتر کار و کارگاه ارائه دهندگان این سیستم ها هستند بنا بر بعد مسافت و البته گاها بنا بر اندازه ی تجهیزات ( گاها پیش می اید که بعضی از تجهیزات با استفاده از وانت بار و کامیون حمل و نقل شوند که به طبع هزینه ی جداگانه ای دارد ) و البته هزینه ی خورد و خوراک و یا اقامت نیرو های فنی نیز جزئی از فاکتور خدمات است.
(البته در صورت استفاده از بالابر و یا داربست برای اجرای سیستم هزینه های آن تجهیزات نیز در فاکتور لحاظ میشود)

نرخ نامه اتحادیه جهت نصب و خدمات سیستم حفاظتی و نظارتی

 

(برای دیدن نرخ نامه ی هزینه های نصب تجهیزات حفاظتی و نظارتی لینک بالا را کلیک کنید و به سایت اتحادیه ی صنف الکترونیک و سیستم های حفاظتی راهنمایی شوید)

 

 

کارشناسان ما در زرین سیستم جهت مشاوره در طراحی نصب و خرید سیستم های حفاظتی نظارتی در خدمت شما هستنند

تماس با ما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *