خدمات نصب دوربین مداربسته و دزدگیر

نصب دوربین مداربسته

Image result for INSTAL SECURITY SYSTEM

بسیاری از مشتریان سیستم های حفاظتی نظارتی و مخابراتی  زمانی که به فروشندگان شرکت ها و مجریان این صنعت مراجعه میکنند این سوال برای آن ها پیش می آید :

برای مکان مورد نظر ما چه نوع دوربین مداربسته ای توصیه میشه و چه نوع دزدگیر و سیستمی و در چه مکان هایی و و چند عدد استفاده باید کنیم تا نیازمان را بر طرف کنیم.

 

مشتریان سیستم های نظارتی و حفاظتی به چند دسته اصلی تقسیم می شوند:

 1. مشتری هایی که دقیقا میدانند چه مدل از دوربین مداربسته،دستگاه نظارت تصویر دستگاه مرکزی دزدگیر و چشم های الکترونیک را و به چه تعدادی نیاز دارند (معمولا این افراد تجربه نصب سیستم ها حفاظتی یا نظارتی را داشته و یا نصاب مورد اعتمادی را میشناسند و یا خود علاقه مند به یادگیری و انجام این فعالیت را دارند که در هر سه صورت کارشناسان زرین سیستم در حد توان این عزیزان را راهنمایی خواهند کرد) بعد از ارائه سفارش و پرداخت وجه زرین سیستم تجهیزات مورد نیاز آن ها را بسته بندی کرده و به مشتری تحویل میدهد.(به صورت حضوری در دفتر فروش زرین سیستم و یا به صورت ارسال بار توسط باربری،تیپاکس و یا پست)
 2. مشتری هایی که سیستم حفاظتی و نظارتی دارند اما با مشکلی رو به رو شده اند و یا میخواهند نظارت و یا حفاظت مکان خود را به سطح بالاتری ارتقا دهند و خواهان سیستم های حفاظتی و نظارتی قابل قبول تری هستند درخواست شفاهی یا کتبی نیاز خود را به سیستم های حفاظتی و نظارتی را به زرین سیستم اعلام میکنند و کارشناسان زرین سیستم با بازدید از مکان مورد نظر و شرایط مشتری و با در نظر گرفتن بودجه ی مشتری و  اولویت های او سیستم نظارتی و حفاظتی را برای آن مکان پیشنهاد میکنند که بتواند نیاز های امنیتی و حفاظتی آن ها را بنا بر نیازشان پوشش دهد.
 3. مشتری هایی که سیستم حفاظتی و یا نظارتی دارند اما سیستم آن ها قدیمی شده است و دیگر قادر به بر طرف کردن نیاز های حال حاضرشان نیست و باید سیستم های جدیدتری جایگزین آن سیستم ها بکنند و یا نیاز به تعداد بیشتری دوربین مداربسته یا سنسور دزدگیر دارند که به این وسیله سیستمی کارا تر داشته باشند.

 

سیستم حفاظتی

سیستم حفاظتی مهم ترین رکن برای حفاظت از سرقت های سخت میباشد (شکاندن درب و یا باز کردن درب با ابزار خاص و یا کندن دیوار و… در کل وارد شدن غیر مجاز به محیط به قصد سرقت از اموال،اسناد موجود در محل ) استفاده از درب ها و پنجره های ضد سرقت دیوار های بلند فنس کشی شده سگ های نگهبان و یا شب کشیک و نگهبان از معمول ترین راه های های حفاظت است.

اما سیستم حفاظتی الکترونیکی با استفاده از سنسور های پیشرفته احتمال وقوع سرقت موفق را به حداقل میرساند.

 

 

در صورتی که مکان مورد نظر دستگاه دزدگیر نداشته باشد ما با بررسی محیط دستگاه دزدگیر مناسب برای رفع نیاز آن محیط انتخاب میکنیم

سپس با در نظر گرفتن نقاط خطر ورود و شرایط موجود مکان مورد نظر سنسور های الکترونیکی کامپیوتری را متناسب با آن محیط نصب میکنیم.

در صورتی که مکان مورد نظر دستگاه حفاظتی داشته باشند ولی نیاز به امکانات بیشتری داشته باشند با بررسی نقاط ضعف و نقاطی که سیستم پوشش نمیدهد سیستم را آپدیت کرده و سنسور ها را تعویض جا به جا و یا اضافه میکنیم.

تخمین هزینه ی سیستم حفاظتی

 • دستگاه دزدگیر مرکزی 350هزار تومان الی 650هزار تومان
 • چشم الکترونیک هر عدد(بنابر نوع تکنولوژی برند و شعاع دید) 45 هزار تومان الی 90 هزار تومان
 • ماژول اعلان حریق (زرین سیستم دستگاه مرکزی را پیشنهاد میدهد که پشتیبانی از ماژول اعلان حریق را دارا میباشد و بنا بر نوع تکنولوژی و محیط قابل پوشش) 95 هزار تومان الی 280 هزار تومان
 • باطری (برای جلوگیری از خاموش نشدن سیستم در اثر قطعی برق) 45 هزار تومان
 • اژیر بلندگو و پیزوالکتریک  20 هزار تومان الی 50 هزار تومان
 • انواع بیم خطی 85 هزار تومان الی 280 هزار تومان(بر مبنای برد )
 • کابل کشی و….
 • هزینه ی طراحی نصب راه اندازی و …

 

سیستم نظارتی

سیستم نظارتی شامل دوربین مداربسته و دستگاه مدیریت تصویر میباشد که با بالا بردن حس نظارت میتواند عملکرد مثبتی را برای استفاده کننده از آن ایجاد کند (در مقاله ای جداگانه به صورت تفضیلی به اهمیت استفاده از دوربین مداربسته پرداخته ایم) ولی در کل برای بالا بردن نظارت و حفاظت (دوربین مداربسته مکمل سیستم حفاظتی در سرقت های سخت است) نظارت تصویری کمک شایانی به کنترل فرایند های واحد میکند.

 

 

– دوربین مداربسته دزد را نمی گیرد

قبل از هر چیز باید بدانید که نصب دوربین مداربسته یک سیستم منفعل است.یعنی نمیتوان از آن به عنوان ابزار برخورد استفاده کرد.

اگر سارق وارد محل شما شود دوربین مداربسته به خودی خود نمی تواند اقدامی برای متوقف کردن او انجام دهد (حتی ممکن است که سیستم نظارتی شما هم مورد سرقت قرار گیرد)

دوربین مداربسته معمولا قبل (به صورت پیشگیری از وقوع جرم) و بعد از وقوع جرم (در صورت استفاده از تصاویر برای شناسایی مجرم) به کمک شما می آید، اما در طول وقوع جرم هیچ کارایی ندارد. (البته در حال حاضر سارقان در زمان سرقت سخت از پوشش صورت و مخدوش کردن پلاک خودرو استفاده میکنند که به این صورت پیگیری سرقت بسیار مشکل میشود)
در صورتی که به دنبال یک ابزار متوقف کننده هستید بهتر است از دستگاه دزدگیر استفاده کنید. البته معمولا نصب دوربین مداربسته به همراه دستگاه دزدگیر بهترین تاثیر را در کاهش و توقف جرم دارد و نصب دوربین مداربسته مکملی فوق العاده برای سیستم حفاظتی میباشد.

 

در مقاله ای به هفت راهنمایی مهم خرید دوربین مداربسته پرداخته بودیم حال به این نکته میپردازیم که چه نکاتی را در طراحی و یا اپدیت تجهیزاتی سیستم ها حفاظتی و نظارتی و نصب دوربین مداربسته باید در نظر گرفت و مبنای استفاده از این سیستم ها چه چیز هایی هستند.

در مقالاتی دنباله دار به صورت مجزا مشروح در مورد ضرورت نصب دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی پرداخته ایم:

 1. ضرورت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در اماکن مسکونی
 2. ضرورت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در امکان تجاری
 3. ضرورت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در مرغداری ها
 4. ضرورت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در شرکت ها و دفاتر
 5. ضرورت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در اماکن عمومی
 6. ضرورت نصب دوربین مداربیسته و دزدگیر در کارخانه جات
 7. ضرورت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر در مراکز آموزشی و دانشگاه ها

انواع خدمات زرین سیستم

در صورتی که مکان مورد نظر دوربین مداربسته نداشه باشد کارشناسان زرین سیستم با بررسی مکان مورد نظر دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری، هارد دیسک حافظه مناسب با شرایط آن محیط با در نظر گرفتن مکان های مورد نیاز برای پوشش دوربین زمان مورد نیاز ذخیره تصاویر(حجم ذخیره سازی از لحاظ تعداد روز های مورد نیاز تصاویر اخیر) قابلیت پلاک خوانی داشتن دوربین ها و یا قابلیت دید در شب آن دوربین و با در نظر گرفتن این که دوربین بی سیم استفاده شود و یا با سیم و در صورتی که با سیم باشد چه کابل هایی استفاده شود و آیا نیاز به کاور برای دوربین است؟ آیا کابل ها در داخل فلکسی ترانک و یا کانال قرار بگیرد؟ ضمن این که نکات مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته نیز در نظر بگیریم همه و همه بخشی از  نکات مهم برای راه اندازی سیستم نظارتی مناسب یک مکان میباشد.

 

در صورتی که مکان مورد نظر دوربین مداربسته داشته باشد ولی نیاز آن مکان را پوشش ندهد ( از لحاظ تعداد دوربین ها – کیفیت تصویر دوربین ها – مکان دوربین ها – قدرت پردازشی دستگاه – قابلیت پلاک خوانی – حافظ ذخیره ساز دستگاه و … ) کارشناسان ما در ابتدا به بررسی نیاز سیستم نظارتی آن محیط میپردازند و سپس با در نظر گرفتن زیر ساخت های موجود و بودجه ی مشتری بهینه ترین سیستم نظارتی را انتخاب کرده و به جابه جایی و یا نصب دوربین ها و یا تغییر در دیگر اجزای سیستم نظارتی و اپدیت آن ( از جمله دستگاه پردازش تصویر،هارد و… ) میپردازیم.

جدول فاصله ی دید مفید بر مبنای رزولوشن چیپست و نوع لنز دوربین مداربسته

 

تخمین هزینه ی نصب دوربین مداربسته

 

Related imageدستگاه چهار کانال

دستگاه چهار کانال آنالوگ (تی وی لاینی ) از 150هزار تومان الی 250هزار تومان

دستگاه چهار کانال هایبرید (1.3 مگاپیکسلی) از 150 هزار تومان الی 205 هزار تومان

دستگاه چهار کانال هایبرید (2.4 مگاپیکسلی) از 345هزار تومان الی 650هزار تومان

دستگاه چهار کانال هایبرید (4 مگاپیکسلی ) از 500هزار تومان الی 900هزار تومان

Image result for dvr 16 channel

دستگاه هشت کانال

دستگاه هشت کانال آنالوگ (تی وی لاینی ) از 140هزار تومان الی 210هزار تومان

دستگاه هشت کانال هایبرید (1.3 مگاپیکسلی) از 185هزار تومان الی 250 هزار تومان

دستگاه هشت کانال هایبرید (2.4 مگاپیکسلی) از 470هزار تومان الی 900هزار تومان

دستگاه هشت کانال هایبرید (4 مگاپیکسلی ) از 700هزار تومان الی 1200هزار تومان

Image result for dvr 16 channel

دستگاه شانزده کانال

دستگاه شانزده کانال آنالوگ (تی وی لاینی ) از 195 هزار تومان الی 340 هزار تومان

دستگاه شانزده کانال هایبرید (1.3 مگاپیکسلی) از 350 هزار تومان الی 430 هزار تومان

دستگاه شانزده کانال هایبرید (2.4 مگاپیکسلی) از 850هزار تومان الی 1300هزار تومان

دستگاه شانزده کانال هایبرید (4 مگاپیکسلی ) برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.(اطلاعات تماس در قسمت پایین سایت موجود است).

Image result for dvr 16 channel

دستگاه سی و دو کانال

دستگاه های 32 کانال انالوگ و هایبرید نیز موجود میباشد برای اطلاع از قیمت و راهنمایی کارشناسان ما با ما تماس حاصل فرمایید.(اطلاعات تماس در قسمت پایین سایت موجود است)

 

Image result for dvr 16 channelدوربین مداربسته (بنابر نوع تکنولوژی و کیفیت رزولوشن تصویر و کیفیت ساخت کمپانی و برند دوربین چیپست دوربین و نوع لنز دوربین و … قیمت های متنوعی دارد)

 

دوربین مداربسته انالوگ (450 الی 1000 تی وی لاین) از 45هزار تومان الی 140 هزار تومان

دوربین مداربسته AHD یک و سه دهم مگاپیکسل از 120هزار تومان الی 180هزار تومان (به چیپ پردازش تصویر داخلی دوربین مداربسته بستگی دارد)

دوربین مداربسته AHD دو مگاپیکسل از 145هزار تومان الی 350هزار تومان

دوربین مداربسته AHD دو . چهار دهم مگاپیکسل از 165هزار تومان الی 350هزار تومان

دوربین مداربسته AHD سه مگاپیکسل از 230هزار تومان الی 400هزار تومان

دوربین مداربسته AHD چهار مگاپیکسل از 265 هزار تومان الی 500هزار تومان

دوربن مداربسته  IP یک مگاپیکسل از 210 هزار تومان الی 470 هزار تومان

دوربین مداربسته  IP دو مگاپیکسل از 370هزار تومان الی 630 هزار تومان

دوربین مداربسته IP سه مگاپیکسل از 345 الی 710 هزار تومان

دوربین های مداربسته IP  با کیفیت 5 مگاپیکسل ، 8 مگاپیکسل نیز موجود است برای اطلاع از قیمت و راهنمایی کارشناسان ما با ما تماس حاصل فرمایید.(اطلاعات تماس در قسمت پایین سایت موجود است)

 

 

 

 

هارد یک ترابایت از 450 هزار تومان الی 750هزار تومان

هارد دو ترابایت از 650هزار تومان الی 950هزار تومان

هارد چهار ترابیات از 1250هزار تومان الی 1550هزار تومان

 

هارد هشت ترابایت نیز موجود است برای اطلاع از قیمت و راهنمایی کارشناسان ما با ما تماس حاصل فرمایید.(اطلاعات تماس در قسمت پایین سایت موجود است)

 • لوله فلکسی کاور دوربین مداربسته پایه و دیگر ابزار بنا بر نوع و کیفیت قیمت های متنوعی دارند.لوله فلکسی بنا بر قطر و جنس و رنگ و کمپانی سازنده 3100 تومان الی 7500 تومان کاور دوربین مداربسته بنابر اندازه جنس بدنه و استاندارد استحکام 38 هزار تومان الی 450 هزار تومان(در مقاله ای جداگانه به تفضیل به آن پرداخته ایم)

 

 

 

Image result for ‫کابل کشی‬‎

Image result for INSTAL CABLE

 • رک در صورت نیاز (رک محفظه ای است که DVR مودم سوییچ دستگاه مرکزی دزدگیر و… در آن قرار می گیرد و با توجه به نوع رک هم قطعات سرور را ساماندهی میکند ضمن این که سیستم را تهویه و از صدمات فیزیکی نیز جلو گیری میکند قیمت رک ها بنابر اندازه ی آن ها و کیفیت ساخت بدنه و امکانات(پریز ها یونیت ها و…) 115هزار تومان الی چند میلیون تومان قیمت دارند.

تلفن سانترال

به علت پیچیدگی های فنی این نوع سیستم ها برای اطلاع از خدمات زرین سیستم و ارائه قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید(اطلاعات تماس در قسمت پایین سایت موجود است).

 

سالن کنفرانس

به علت پیچیدگی های فنی این نوع سیستم ها برای اطلاع از خدمات زرین سیستم و ارائه قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید(اطلاعات تماس در قسمت پایین سایت موجود است).

شبکه و هوشمند سازی

به علت پیچیدگی های فنی این نوع سیستم ها برای اطلاع از خدمات زرین سیستم و ارائه قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید(اطلاعات تماس در قسمت پایین سایت موجود است).

 

هزینه ی طراحی نصب و راه اندازی و آموزش گارانتی ویژه زرین سیستم

زرین سیستم به عنوان طراح تولید کننده و مجری سیستم های حفاظتی و نظارتی از سال 1372  به اجرای پروژه های دولتی و خصوصی بسیاری  در اقصی نقاط کشور اللخصوص مازندران پرداخته است.

و قاعدتا هر کسب و کاری برای ارائه قابل قبول و با قابلیت اعتماد بالا خدمات به مشتری باید سودآوری مناسبی را داشته باشد.

در کل هزینه خدمات و هزینه ی ارائه خدمات در صنعت خدمات امری کاملا توافوقی است.

اما به صورت کلی بعد از تحویل کالا و تجهیزات برای نصب ریز هزینه ها به گونه ی زیر تقسیم بندی میشود.

 

 

گارانتی دو ساله ی ویژه زرین سیستم

زرین سیستم تلاش دارد پیشرفته ترین و قابل اطمینان ترین و همزمان کاراترین با بهینه ترین هزینه ممکنه را به مشتریان خود ارائه دهد.

از آن جا که ارائه خدمات پس از فروش در صنعت ما یکی از مهم ترین نکات جلب رضایت مشتری میباشد در نتیجه زرین سیستم با ارائه خدمات گارانتی و وارنتی به جلب حداکثری رضایت مشتری بپردازد.

 

Image result for ‫گارانتی‬‎http://www.partosun.com/Content/AboutUs/bigcf0770b3-94f3-48b4-9ee8-f2dd1f927732t_086049guarantee2.jpg

 

شرایط گارانتی ویژه زرین سیستم

 1. تمامی اجزا اعم از دوربین مداربسته سنسور ها دستگاه مرکزی دزدگیر دستگاه مرکزی سانترال دستگاه های پردازش تصویر سیستم های اعلان حریق دارای گارانتی تعویض میباشند،بدین گونه که در صورت خرابی این سیستم ها کارشناسان ما در محل حاضر شده و به تعویض آن سیستم ها و نصب سیستم جایگزین میپردازند.(در صورت موجود نبودن آن دستگاه دستگاهی مشابه با دستگاه نصب شده نصب خواهد شد)
 2. هزینه ی ایاب ذهاب گارانتی در محل مشتری بر عهده مشتری میباشد.
 3. منبع تغذیه دستگاه ها شامل گارانتی تعویض نمیباشد.
 4. خرابی در اثر نوسانات برق شامل گارانتی نمیشود.
 5. هر گونه تغییر و یا تعمیر سیستم ها توسط عامل غیر مجاز گارانتی موجب باطل شدن گارانتی میشود.
 6. خرابی سیستم ها در اثر ریزش آب و یا ضربه،آتش و یا حرارت دهی بالا و حوادث مانند:سیل زلزله رعد و برق و …شامل گارانتی نمیشود.
 7. مهلت گارانتی هارد بنابر زمان گارانتی هارد میباشد.

پینوشت: در صورت هر گونه سوال و یا نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نصب دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی و نظارتی و… کارشناسان

فروش و کارشناسان فنی زرین سیستم اماده هستند به صورت رایگان به ارائه خدمت به شما بپردازند.

 

Image result for ‫تماس با ما‬‎

تماس با ما

 

 

3 دیدگاه در “خدمات نصب دوربین مداربسته و دزدگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *