لیزر خطی بیم دزدگیر

بیم دزدگیر

 

در قدیم جهت جلوگیری از ورود سارق از بالای دیوار سیم خاردار و یا حتی شیشه های تیز شکسته و برنده استفاده می شد.

در حال حاضر انواع حفاظ های میله ای با سر نیزه ای و یا حفاظ بوته ای شکل شاخه ای شکل نوک تیز بر روی دیوار ها نصب میشود تا سارقان نتوانند به راحتی از روی دیوار های کوتاه عبور کنند و وارد حریم خصوصی افراد شوند.

اما آیا واقعا این حفاظ ها اطمینان کامل را در قلب مشتریان ایجاد میکنند؟

با توجه به این که بسیاری از منازل و باغ ها از هیچ نوع بازدارنده ای برای سارقان استفاده نمیکنند بنابر این اگر منزلی دارای حفاظ باشد معمولا مورد دستبرد سارقان قرار نمیگیرد و سارقان برای راحتی کار به منازلی که دارای هیچ حفاظی نیستند دستبرد میزنند.

اما بعضی وقت ها دیده شده که با توجه به خاص بودن آن ویلا یا منزل افراد مزاحم وسوسه شده و و با روش های مختلف از بین یا از روی این حفاظ ها وارد حریم خصوصی صاحب خانه شده اند.

برای حل این مشکل بیم دزدگیر خطی لیزری تولید شده است که مانند یک حفاظ واقعی ولی به صورت مجازی و موج گونه دیوار ها درب ها و پنجره ها را محافظت میکند.

این بیم دزدگیر  یک حفاظ مجازی روی دیوار ایجاد میکند و از طرفی این چشم ها همیشه با هم ارتباط دارند اگر این حفاظ و خط یک لحظه قطع شود و چشم ها هم را نبینند مدار NC باز میشود و به مرکز کنترل یا همان دزدگیر اطلاعات ارسال می شود.(ضمنا این چشم ها با حرکت گربه و سگ یا حیوانات دیگر تحریک نمیشوند)

بیم دزدگیر تایوران با حساسیت 30 متر

این بیم دزدگیر قابلیت مقاوم بودن در برابر آب و حرارت و سرما را دارند و مناسب برای محیط های بیرونی میباشند و با اتصال به دستگاه دزدگیر نقش چشم های الکترونیک سیستم حفاظتی را دارد.

 

http://hexacctv.ir/uploads/beam-w1.jpg

بیم خطی بیسیم و یا همان رادار خطی بیسیم هگزا

با قابلیت تعریف برای پنل های هگزا به صورت بیسیم
پوشش ضدآب مناسب جهت حفاظت پیرامونی و فضای بیرونی
دارای پردازشگر داخلی با تکنولوژی پیشرفته
فرکانس کاری 433.9 مگا هرتز و فاقد هر گونه تداخل با سایر امواج
ارتباط گیرنده و فرستنده رادار خطی با دزدگیر هگزا بیسیم بوده ولی بیم نیاز به یک آداپتور 12 ولت برای تغذیه خود دارد.

بیم دزدگیر تایوران با حساسیت 30 متر

 

بیم های لیزری در دو مدل 30 متری و 60 متری و 100 متری در بازار داخل موجود می باشد و زرین سیستم به عنوان طراح تولید کننده و مجری سیستم ها نظارتی حفاظتی پیشرفته بنابر نیاز مشتری ها از این سیستم ها استفاده میکند.

 

 

 

 

 

یک دیدگاه در “لیزر خطی بیم دزدگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *