لزوم استفاده از سیستم های حفاظتی و نظارتی در مرغداری

دوربین مداربسته مرغداری

Image result for ‫مرغداری‬‎

استفاده از دوربین مداربسته مرغداری و سیستم حفاظتی مرغداری یکی از مواردی است که برای بالا بردن نظارت و حفاظت بر واحد مورد نظر نیاز است.

دوربین مداربسته مرغداری و دزدگیر مرغداریی استاندارد این قابلیت را دارد که :
محیط بیرونی – محوطه ی خارجی سالن ها – داخل سالن تولیدی- محیط اداری – نگهبانی – انبار ها را تحت پوشش نظارتی و امنیتی قرار دهد.
دوربین مداربسته مرغداری و سیستم حفاظتی مرغداری پیشرفته با تحت پوشش قرار دادن رفت و آمد ها در محوطه ی داخلی و خارجی سالن ها انبار ها و ورودی های واحد تولیدی را از لحاظ نظارتی و از حیث امنیتی تامین میکند.
طراحی دوربین مداربسته مرغداری در ورودی ها اعم از آدم رو به گونه ای طراحی و اجرا می شود که دوربین های مداربسته بتوانند مشخصات دقیق افراد و وسیله های نقلیه وارد شده به محیط داخلی و خارجی را با دقت نظارت و ثبت کند.
دوربین مداربسته پلاک خوان گزینه ی مناسبی برای این کار میباشند و نصب این دوربین ها کمک خوبی به کنترل آمد و شد ها در اماکنی که آمد و شد زیاد است میکند.
 سیستم حفاظتی پیشرفته که توانایی محدود کردن سطح دسترسی نفوذ اشخاص و  وسایل نقلیه را به محیط های مشخص شده فراهم گرداند.( برای مثال انبارهای تجهیزات و یا دارو و دفتر مدیریت و استراحت جزو اماکنی است که نیاز به حفاظت بالا دارد برای جلوگیری از سرقت از این اماکن میتوان از دزدگیر مرغداری و اعلام حریق مرغداری استفاده نمود.)
به این ترتیب خطر وقوع سرقت و یا آتش سوزی در ساعات اداری و یا در ساعات غیر اداری به حداقل خواهد رسید.

البته استفاده از بیم خطی دزدگیر جهت دیوار های خارجی مرغداری میتوان به بالا بردن حفاظت پیرامونی مرغداری پرداخت (ضمن این که میتوان این سنسور ها را جوری تعبیه کرد که در صورت ورود گربه و یا راسو …

با استفاده از سیستم نظارتی پیشرفته و به کار گیری دوربین های مداربسته با کیفیت بالا در داخل سالن های تولیدی طیور میتوان کارکرد صحیح سیستم ها و دستگاه های مربوطه را زیر نظر قرار داد ضمن این که میتوان فعالیت های نیروی انسانی داخل سالن را نظارت کرد و با بازبینی تصاویر داخل سالن میتوان از اشتباهات و یا سهل انگاری هایی که داخل سالن تولیدی رخ میدهد را مدیریت کرد.

 

Related image

 

برای مدیریت بهتر و جلوگیری از اشتباهات عمد و غیر عمد و ایجاد توانایی رهگیری این گونه موارد میتوان با استفاده از دوربین مداربسته در کنار باسکول و در های ورودی و دان خوری ها تهویه های هوا یا خروجی انبار ها و وسایل نقلیه و مونیتورنگ و ثبت الارم ها به کنترل بهتر پرداخت.

 

با استفاده از سیستم مونیتورینگ صوتی و تصویری در داخل دفاتر اداری میتوان با ثبت و نظارت فعالیت های داخل دفتر آن ها را به صورت بهینه تری مدیریت کرد.

 

Image result for ‫انبار کنجاله‬‎

 

استفاده از سیستم حفاظتی و نظارتی و اعلام حریق در داخل انبار غذای طیور و یا انبار های عمومی واحد تولیدی و با ثبت و نظارت آن ها  به صورت دقیق تری فعالیت های موجود در انبار ها را مدیریت کرد.

 

Image result for ‫سالن مرغداری‬‎

 

مهم ترین قابلیت های مورد نیاز سیستم حفاظتی و نظارتی مورد نیاز برای واحد های مرغداری و پرورش طیور به شرح زیر است :

 

مانیتورینگ دوربین مرغذاری به صورت از راه دور

ضبط زمانی

ضبط دائم و بدون وقفه دوربین مرغداری

تشخیص خطر دود و آتش سوزی در تمام محیط ها

مانیتورینگ اصوات در نگهبانی – دفاتر – انبار ها

پوشش دقیق ناحیه های خاص مانند انبار ها سالن اصلی و آزمایشگاه

تشخیص نفوذ و ورود غیر مجاز

ضبط پیش از هشدار

امکان ذخیره سازی بلند مدت

زوم دیجیتال و اپتیکال در محیط های بیرونی و درونی جهت دقیق شدن در انجام امور

تشخیص فعالیت های داخل سالن های تولیدی و انبار ها

 شمارش افراد و کالا ها و اقلام ورودی و خروجی

تشخیص چهره افراد وارد شده و خارج شده از محیط ها

تشخیص پلاک ماشین های ورودی به محیط

انتقال تصویر و اصوات و مونیتورینگ به صورت هوشمند و در پهنای باند اینترنت با استفاده از اسمارت فون و تبلت

 

 

کارشناسان ما در زرین سیستم جهت مشاوره در طراحی نصب و خرید سیستم های حفاظتی نظارتی مرغداری تان در خدمت شما هستنند

تماس با ما 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *