قیمت خرید!!نصب رایگان!!

نصب رایگان دوربین مداربسته

 

 

اگر مالک کسب و کاری مانند: کارخانه – مرغداری – پرورش ماهی – مغازه و … باشید و یا خودرویتان را کنار خیابان پارک کنید احتمالا با برگه های تبلیغاتی و یا تماس های حضوری و یا تلفنی تلگرامی و یا پیامکی مواجه شده اید که پیشنهاد تجهیز دوربین مداربسته و هوشمندسازی و دزدگیر برای محل کسب و یا منزل شما را مطرح میکند آن هم با تیتر های عجیب و غریب؟

 

فروش به قیمت خرید!!!

نصب رایگان؟!؟!

گارانتی ویژه ده ساله یا مادام العمر!؟!؟

پرداخت با شرایط ویژه پرداخت شش ماهه؟!؟!

فروش ویژه(بدون هیچ دلیل خاص )!!!

 

به هر صورت هر کسب و کاری برای ایجاد مشتری نیاز به بازاریابی – بازار سازی و مشتری مداری دارد و این امری است بسیار پسندیده

 

 

اما معضل از جایی آغاز میگردد که گاها بعضی از افراد غیر مجاز با نیرنگ و وعده های دروغ به فریب مشتری میپردازند.

 

حال به دسته ای از شگرد های منفعت طلبانه ی منفی و فریبکاری در برخورد با مشتری در صنعت سیستم های حفاظتی و نظارتی:

 

  • ارائه کالای تقلبی
  • ارائه کالایی خلاف توافوق
  • ارائه ضمانت بدون اعتبار
  • خدمات پس از فروش نامناسب (در صورتی که سیستم با مشکلی روبه رو شود ارائه دهنده ی سیستم ها پاسخ گوی مشتری نیست)
  • قیمت های غیر اصیل
  • ارائه کالای از رده خارج شده
  • ارائه کالای قاچاق
  • نصب و طراحی غیر اصولی سیستم
  • پیشنهاد سیستمی با مارک یا مدل خاص بر مبنای کسب بیشترین سود (در حقیقت مجری پروژه و یا فروشنده تجهیزات بهترین مناسب ترین و بهینه ترین گزینه ی مورد نیاز مشتری را پیشنهاد نمیکند بلکه گزینه ای رو پیشنهاد میکند که بالاترین سود و منفعت را برایش به ارمغان میاورد)

 

(البته این قضیه رو هم باید در نظر بگیریم که گاها بعضی از افراد اقدام به زیر فروشی و یا  ارائه شرایط قیمتی و پرداختی خاصی مینمایند و اصطلاحا فروش جشنواره ای دارند و به مدت محدودی به این کار دست میزنند تا جذب بازار بیشتری را داشته باشند مشخص است در صورتی که کسب و کاری همیشه در جشنواره فروش باشه یک جای کارش مورد دارد)

 

از آن جا که مشی اصلی زرین سیستم در مدیریت مشتری رضایت مشتری و مشتری مداری است (گاها افراد داخل  صنعت حفاظت و نظارت دید بلند مدتی به کسب و کار خود ندارند به مشتری مداری توجه چندانی نمیکنند و پرداخت فاکتور توسط مشتری را پایان رابطه ی خود با مشتری میداند. ما در زرین سیستم مشتری مداری را الگوی کار خودمون قرار داده ایم و سعی نموده ایم که حداکثر رضایت مشتری را کسب نماییم با این الگو ما در زرین سیستم با گذشت بیست و پنج سال خدمت رسانی باشگاه مشتریانی وفادار و پایداری را به گرد اورده ایم و اینگونه ما در زرین سیستم در بلند مدت ثبات و ارزش خود را تضمین خواهیم کرد.)

 

 

همان طور که میدانید قاعدتا ثبات و تضمین پیشرفت یک مجموعه رابطه ی مستقیمی با کسب درآمد آن مجموعه دارد و بالطبع مجموعه ای که سود آوری قابل قبولی نداشته باشد منحل میشود.

یکی از ارکان توسعه کشور ها ثبات کسب و کار های داخل آن کشور است در کشور های پیشرفته کمپانی هایی توانسته اند پیشرفت کنند که تجربه ای به طول چندین دهه و یا چند صد سال را داشته اند. همان طور که میدانید شروع به کار زرین سیستم در زمینه ی سیستم های حفاظتی و نظارتی به سال 1372 برمیگردد.(البته استارتاپ های تکنولوژی محور سرعت بسیار بالایی دارند)

یک کسب وکار هزینه های زیادی را متحمل میشود هزینه هایی از جمله :

 

هزینه ی نیروی انسانی – حمل و نقل – زیر ساخت – اجاره ها – خواب سرمایه درگردش مجموعه – هزینه تحقیق توسعه – تبلیغات و برندینگ – مالیات جزو اصلی ترین هزینه های سرباره ی یک کسب و کار است و یک کسب و کار باید در قدم اول هزینه های سربار خود را تامین نماید و در قدم بعدی به کسب سود بپردازد.

 

ما در زرین سیستم نیز از این امر مستثنا نیستیم و قاعدتا برای زنده بودن مجموعه زرین سیستم ضرر ده نبوده باید به کسب سود منصفانه و منطقی بپردازیم.

 

در کل فاکتور پرداختی مشتریان برای داشتن یک سیستم های حفاظتی و نظارتی مطمئن برای اماکن خود دارای دو بخش اصلی است:

 

پینوشت 1 : بسیاری از خریداران نظارات عجیبی دارند و گاها فرایند فروش را به گونه ای باید رخ دهد که فروشنده بلاشک در معامله باید ضرر کند تا خریدار احساس کند که یک خرید موفق داشته است (تقریبا همه ی فروشنده ها هم در حین فروش قسم جلاله میخورند که دارند ضرر میکنند) اما وقتی قیمتی مصوب شده است و کالا اصالت قیمت تصویب شده را دارد تخفیف عجیب غریب در زمان پرداخت عادلانه نیست (البته ما در زرین سیستم به این نکته اگاه هستیم که لذت خرید به تخفیف است اما در این امر محدودیت هایی نیز وجود دارد)

 

پینوشت 2 : در صورتی که در زمان خرید استعلامی معتبر از مجموعه های معتبر فعال سیستم های حفاظتی نظارتی پرداخته اید و کالا و قطعاتی را مشاهده فرمودید که ظاهرا شبیه به اقلام معرفی شده توسط زرین سیستم میباشند ولی فروشنده ی مورد نظر قیمت پایین تری  را به شما اعلام کرده است به ما اطلاع دهید ما پس از پیگیری از این موضوع و راستی آزمایی این که آیا اقلام مورد نظر اصالتی مطابق با اقلام پیشنهادی ما را دارد و یا خیر ؟!

این راستی آزمایی به این دلیل است که گاها قطعاتی در بازار وجود دارد که از لحاظ شباهت فیزیکی بسیار شبیه به هم میباشند اما قطعات داخلی آن ها و یا نرم افزار آن ها با هم تفاوت های بسیاری دارد.

 

در صورتی که جنس مورد نظر کاملا یکسان باشد ما در زرین سیستم جنس مورد نظر را به همان قیمت استعلام شده به همراه اشانتیونی هر چند کوچک به شما عرضه میکنیم.

 

 

Image result for ‫نوسانات دلار‬‎

 

 

(البته نوسانات تعرفه و یا نوسانات دلار و تفاوت در زمان خرید اجناس نیز مهم است)

 

پینوشت 3 :

فروش ویژه بدون هیچ دلیل خاصی؟!؟! مثلا فروش ویژه به مناسبت 22 بهمن انقلاب اسلامی؟!؟ اخه برادر من خواهر من مگه شما اداره دولتی هستی که مثلا یارانه اختصاص بدی برای پیروزی انقلاب اسلامی؟!؟! یا برای شب یلدا؟!؟ یا عید در سامبای شمالی موجب تعطیلات میشه

 

 

 

کارشناسان ما در زرین سیستم جهت مشاوره در طراحی نصب و خرید سیستم های حفاظتی نظارتی در خدمت شما هستنند

تماس با ما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *