شرکت زرین سیستم در دومین نمایشگاه دام طیور و ابزیان نهاده ها و ماشین الات کشاورزی

زرین سیستم فعالیت خود را در زمینه ی تولید طراحی و اجرای سیستم های حفاظتی را در سال 1372 اغاز کرده است و تا به امروز افتخار همراهی با بخش های مختلف صنعت کشاورزی داشته است و خدمات متنوعی برای بالابردن حس نظارت و امنیت و بهینه سازی فعالیت های صنایع طیور دام پروری و پرورش ابزیان ارائه کرده است.
صنعت کشاورزی یکی از مهم ترین و استراتژیک ترین صنایع برای پیشرفت یک کشور است. پیشرفت علم و تکنولوژی توانسته کمک بسیاری به بهینه کردن کار ها و کم کردن ضرر ها و بالا بردن سطح تولید و سود آوری بخش های مختلف صنعت کشاورزی کند.بنا برشرایط خاص این صنعت و نیاز به بالا بردن سطح امنیت و نظارت بر محیط و فعالیت های واحد تولیدی نیاز به سیستم ها حفاظتی و نظارتی خاصی که بتواند به شرایط ویژه ی این صنعت را پاسخ دهد بسیار حس میشود.
ما در زرین سیستم با اگاهی در مورد شرایط جامعه کشاورزی پیشنهادات ویژه ای را برای شما داریم و میتوانیم با طراحی و اجرا و پشتیبانی فنی مناسب سیستم های نظارت تصویری پیشگری از سرقت و اعلام و اطفا حریق و همچنین سیستم های صوتی مخابراتی و هوشمند سازی ابزار ها به بهینه کردن فعالیت ها و ایجاد اسودگی خاطر و بالا بردن حس نظارت را در واحد های تولیدی و دفاتر کاری شما به ارمغان بیاوریم و بر این اساس در دومین نمایشگاه تخصصی طیور دامپروری ابزی پروری و نهاده ها و ماشین الات کشاورزی مازندران از تاریخ هفت شهریور نود و شش الی ده شهریور نود و شش شرکت کرده ایم. تا بتوانیم خدمات ارزنده تری به فعالان صنعت کشاورزی ارائه کنیم.

یک دیدگاه در “شرکت زرین سیستم در دومین نمایشگاه دام طیور و ابزیان نهاده ها و ماشین الات کشاورزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *